DestinyCraft.eu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Windows 8 ? Ano ? Ne ? Proč ?

4 posters

Goto down

Windows 8 ? Ano ? Ne ? Proč ? Empty Windows 8 ? Ano ? Ne ? Proč ?

Příspěvek  TVStenly Mon Nov 12, 2012 3:10 pm

Ahoj všichni

Jak už určitě všichni víte, tak nedávno vyšel nový operační systém od Microsoftu a to Windows 8. Jen by mě zajímalo jestli už si někdo tento systém zakoupil, a jak je s ním spokojený ? Je dost dobře kompatibilní s normálním HardWarem, nebo Softwarem ? Jak je ovladatelné prostředí Metro s Aerem ? Vaše názory mě opravdu zajímají, nebo mi můžete poslat nějakou kvalitní recenzi.

Budu rád za všechno díky Smile

_________________________________________________

STENLY
TVStenly
TVStenly

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 10. 11. 12
Location : Prague

https://www.youtube.com/user/TVStenly

Návrat nahoru Goto down

Windows 8 ? Ano ? Ne ? Proč ? Empty Re: Windows 8 ? Ano ? Ne ? Proč ?

Příspěvek  eSalomon Mon Nov 12, 2012 5:33 pm

Rád bych se přidal také do diskuze Smile

Win8 mě celkem dost lákají, zkoušel jsem si dávat na virtual Win8 prelease, celkem se mi to líbilo.

Vzhledově jsou moc pěkně, je to něco nového a to se mi líbí.

V poslední době dost uvažuju o upgrade Smile
Velké plus je, že při upgradu se zachovají všechny soubory, data a aplikace (další důvod k přechodu).

No budu rád, když nám tu někdo sdělí zkušenosti a další názory.
S pozdravem eSalomon

eSalomon

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 09. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Windows 8 ? Ano ? Ne ? Proč ? Empty Re: Windows 8 ? Ano ? Ne ? Proč ?

Příspěvek  TVStenly Mon Nov 12, 2012 6:57 pm

Ano ano, vzhledově mě zaujalo prostředí Metro a navíc možnost přepnout se klasicky do prostředí Aera jako máme dosud na Windows 7.
TVStenly
TVStenly

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 10. 11. 12
Location : Prague

https://www.youtube.com/user/TVStenly

Návrat nahoru Goto down

Windows 8 ? Ano ? Ne ? Proč ? Empty Re: Windows 8 ? Ano ? Ne ? Proč ?

Příspěvek  TVStenly Mon Nov 12, 2012 7:10 pm

Navíc ono lze vypnout script abyste se po zapnutí PC objevovali rovnou v Aeru a celkově mi příde, že Windows 8 je krok do Budoucnosti, který se vyplatí nejen na dotykových tabletech jako je novinka Surface, ale lze jej instalovat i na váš starší stolní pc nebo na pracovní notebook a myslím si, že všechno využijete. Další velké plus je prý rychlost, četl jsem a viděl na vlastní oči u kamaráda jak se mu starší notebook Dell latitude D630 zapnul za 30 vteřin a v tu chvíli už byl schopen pracovat. Samotná instalace tohoto OS prý byla rychlá a jednoduchá, všechny soubory se nahráli normálně a mohl je v pořádku používat v prostředí Aero. Stačí se naučit nějaké klávesové zkratky a pak je asi vše jednodušší.

Ale nechám prostor názorů, lidem, kteří si "osmičky" déle testovali na vlastních počítačích.
_________________________________________________________________________________

STENLY
TVStenly
TVStenly

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 10. 11. 12
Location : Prague

https://www.youtube.com/user/TVStenly

Návrat nahoru Goto down

Windows 8 ? Ano ? Ne ? Proč ? Empty Re: Windows 8 ? Ano ? Ne ? Proč ?

Příspěvek  SirWoodieQ Fri Nov 16, 2012 6:27 pm

Osobne sa mi páčia, ale niesom ten typ, ktorý drtí BF3, CoD a pod. ja som skôr grafik, ktorý raz začas zapne minecraft takže W7 mi zatiaľ stačí, čo sa týka vzhľadu tak sa mi páčia, ale je tu zopár vecí:

- Pre nás je to vpoho, zvládneme to ale napr. taký dedko v kancelárií asi ťažko, nakoľko zvyk na nové prostredie metra je pre starších skôr problémom

Ja som favorit skôr Macu, nakoľko som grafik Very Happy, ale osobne je W8 podľa mňa dobrý, len nedávno som v SME čítal, vraj je tam dajaká diera + patent prostredia Metro je ukradnutý Very Happy ale keď to vynechám a pozrem sa na to ako hráč tak je vpohode Smile
SirWoodieQ
SirWoodieQ

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 16. 11. 12
Age : 25
Location : Slovensko, Piešťany [PN - 92101]

Návrat nahoru Goto down

Windows 8 ? Ano ? Ne ? Proč ? Empty Re: Windows 8 ? Ano ? Ne ? Proč ?

Příspěvek  TekuSP Fri Nov 30, 2012 2:19 pm

Ne 8 ne není to windows všechno se dělá zkratkama ne ne prostě humus!

TekuSP

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 29. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Windows 8 ? Ano ? Ne ? Proč ? Empty Re: Windows 8 ? Ano ? Ne ? Proč ?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru